„Онова, което боядисахме, вие не можете даже да преброите...“, написа Димчев във Фейсбук.
Както съобщихме, само ден след старта от НСИ обявиха, че системата е временно недостъпна.
Според тях става дума за хакерска атака. Това е поредното спиране на онлайн преброяването в рамките само на два дни. Всеки, който не се преброи обаче подлежи на глоба от 160 лева, а онлайн услугата ще е достъпна още няколко дни. След това ще излязат на терен преброители.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.