Петко Ковачев зададе важни въпроси към фен клуба на "добрите сили"

Кога очаквате, че вашите любимци -"лидери" ще поставят въпроса: "къде сгрешихме?", пише изпълнителният директор на Института за зелена политика

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/petko-kovachev-zadade-vazhni-vaprosi-kam-fen-kluba-na-dobrite-sili_news946173.html Blitz.bg

Да попитам фенклубовете на "добрите": Кога очаквате, че вашите любимци-"лидери" ще поставят въпроса: "къде сгрешихме?"? Така започва поста си изпълнителният директор на Института за зелена политика Петко Ковачев във фейсбук.

И продължава така:

"А кога ще ви попитат вас да отговорите на този въпрос?

Възможни отговори:

- когато си починат от тежката кампания;

- когато им мине;

- на куково лято."

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай