Умнокрасивите останаха попарени от тази новина за азерския газ и "Газпром"

Новината е огласена във фейсбук профила на политик от патриотичната формация "Възраждане"

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/umnokrasivite-ostanaha-popareni-ot-tazi-novina-za-azerskiya-gaz-i-gazprom_news902090.html Blitz.bg

Ангел Славчев от патриотичната формация на Костадин Костафинов - 'Възраждане" взриви мрежата си с публикация. Тя е по повод на така коментирания азерски газ, който може да използва страната ни. 

Оказва се, че всъщност фирмата, към която сме се насочили, всъщност е собственост на "Газпром". Ето какво казва Славчев в профила си в социалната платформа "Фейсбук":

„До всички умно красиви последователи на ДБ, ПП и всякакви техни притурки.

Азерската газова компания SOCAR е алтернативния доставчик на газ за България.

Мажоритарен собственик на SOCAR е „ГАЗПРОМ“.

Тази информация е публична.

За жалост се оказахте само красиви!“

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай