"Изумителен финал на годината! Хората на Васко ДС Терзиев взеха парите от боклука и казаха "ще видим" за чистенето" - това написа в личния си фейсбу профил политическият анализатор Виктор Димчев.
"Хората на Киро и Асен направиха мармалада с новите избори, след което се чупиха да почиват.
Хората дето щяха да вардят левчето се групираха по партийки край путиниска в Президентството и казаха "друг път".
Останахме ние, работещите, глупаците, мислещите и подобните.
На нас се пада честта да се оправяме с гнева на джен Z, чиито гняв е основно за повече джобни от мама и тате, ама свърши добра работа.
Другата години ни търсете за още реформи, кай от екрана.
И даже от екрана хора с месечна заплата колкото моята годишна се ядосаха на народа, заедно с другите от Братството на почтените, които крадат, лъжат и безчинстват вече пета година из републиката.
Ама и тяхното време иде", заяви Виктор Димчев.