Заради убийството на 18-г. Маги: Диона разтърси България с това ВИДЕО

Истината боли и тя е, че 80% от дивеча, който обитава България, е невменяем - ядоса се певицата

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/zaradi-ubiystvoto-na-18-g-magi-diona-raztarsi-balgariya-s-tova-video_news1082313.html Blitz.bg

Певицата Диона, която не веднъж попада в различни скандали, отново нагорещи общественото мнение. Този път не с поредна изцепка, а с видео.

Кадрите, в които тя говори, са по повод бруталното убийство на 18-годишната Магдалена Русева от Хасково. Тялото на момичето, което бе погубено от 17-годишния Иван, бе открито миналата седмица в изоставена къща в Хасково.

Именно зверството, извършено с Маги от познатия й Иван, потресе Диона.

Тя сподели клип, който озаглави: "Истината боли и тя е, че 80% от дивеча, който обитава България, е невменяем. Обръщам се към останалите 20%!!!".

Ето какво заяви певицата по повод поредното зверство, разтърсило България:

"Не знам защо в моя профил постоянно излизат такива гадни новини, кофти новини... за насилие, за убийства. То не че има много други, но…

Това, което ми направи впечатление – 17-годишно дете убива друго дете, 18-годишно.

Кой му даде пример на това дете? В какво семейство е израснало това дете? Какви социални мрежи гледа и използва това дете? Къде учи това дете? Къде живее това дете? В какъв свят е възпитавано това дете? 

Какво се случва с нашите прекрасни деца? Те се избиват! Те се убиват! По жесток начин и масово в коментарите има оправдания за постъпката на това дете! За начина, по който той е убил друго дете!

Не знам! Не знам! Не, не мога. Не знам какво да кажа!

Хора, вие осъзнавате ли, че гърмите и трещите повече за някакви пълни глупости, а когато има нещо, което е наистина значимо и съществено… става въпрос за убийства, които се случват в заобикалящата ви среда на никой не му дреме – няма стачки, няма протести, няма интерес, няма внимание.

Ами съжалявам, това не е тъжно, а пагубно.

Едно общество като нашето е срамно да се нарече общество, защото вие сте обединени само когато трябва да мразите някой, да се интересувате от някакви светски клюки и когато трябва да се напиете.

За съжаление на нашия народ му е по-интересно коя инфлуенсърка каква операция си е направила на гърдите, коя певица песента й къде е пусната, кой къде е сгафил, кой както е направил, но не и от съществените неща.

Нашият народ заради това е на това ниво. Заради това сме една от най-западналите държави в Европа, на Балканите сме на едни от първите места по неграмотност.

Не е виновен шоубизнесът, чалгата, политиците и всички, на които се прехвърля отговорността. Всички знаем тя къде е била винаги… винаги е била в хората.

В момента хората трябва да направят нещо, защото едно дете на 17 годишни е убило едно момиче на 18 години.

Аз съм потресена! Как е възможно да искаш да убиеш някого на 17 години?

Не знам. Не знам какво да кажа. По-добре да млъкна!".

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

@dionaontiktok Срамувам се от всички моралисти в интернет! Зад екрана и на клавиатурката смелостта е най-голяма, но уви в реалността… Истинста е друга и е много грозна и трудна за приемане! #fyp #bulgaria #тикток ♬ original sound - DIONA
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
5 Коментара
бляк
преди 1 година

пластмасовита лейка тръгнала да си прави ПР от чужда трагедия

Откажи
LZ
преди 1 година

Не!Не си права Диона.Точно чалгата е виновна.Слушайте стойностна музика и нещата ще се оправят.

Откажи
скрий
преди 1 година

Не знам кого нарича дивеч, но устата и прилича на подут хемороид.

Откажи
Туше
преди 1 година

Тази не беше ли дето я хванаха да шофира пияна и дрогирана и да рекламира енергийни напитки на прах за шмъркане. Тръгнала да преподава морал...

Откажи