Петър Волгин изригна: Това не е демокрация, а перверзия!

Ако Светльо Витков не влезе в парламента, и него ли трябва да дундуркаме, пита във Фейсбук журналистът

https://blitz.bg/goreshtite-novini/petar-volgin-izrigna-tova-ne-e-demokraciya-a-perverziya_news207752.html Blitz.bg

“Извинете, това вече не е демокрация, а някаква перверзия. Въпросните пет партии, вместо да се засрамят заради изборния си провал, сега имат претенции и планове за излизане от кризата”, това написа на стената си във Фейсбук журналистът Петър Волгин.

“Разбирам, че оттук-насетне всяка партия, която не е успяла да влезе в парламента, има пълното морално право да тропа по масата и да иска предсрочни избори. Ако пак не успее да влезе, пак ще тропа и пак ще иска предсрочен вот и така до безкрай. Ами че ако след предсрочните избори Светльо Витков, примерно, не успее да влезе в Народното събрание, и него ли трябва да обгрижваме, да го дундуркаме, да му съчувстваме и да плачем за непредставените му в парламента избиратели?”, пише авторът на предаването “Деконструкция”. Според него поведението на протестиращите в момента е доста нахално. “Ами че те хората само преди месец и нещо се произнесоха и за претенциите и за плановете им”, твърди Петър Волгин./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай