Зверски бой между третокласници в училище, зяпачите крещят: "Убий го" (ВИДЕО)

Момиче също нахъсва побойниците, едното дете без малко да се задуши

https://blitz.bg/goreshtite-novini/zverski-boy-mezhdu-tretoklasnici-v-uchilishte-zyapachite-kreshtyat-quotubiy-goquot-video_news304971.html Blitz.bg

Смразяващо над 6-минутно видео с детски бой в класна стая се разпространява в мрежата, пише Marica.bg. Потресаващата сцена на боя е в училище "Св. св. Кирил и Методий" в пловдивското село Войводиново.

Хлапета от 3-4 клас използват, че учителката е излязла и започват зверски бой, а "операторът", който снима клипа насърчава по-силното момче с "Убий го, убий го". От коментара се разбира, че едното дете е Димитър, а другото Милко.

По-силният буквално разнася по-слабичкия из цялата стая, а останалите деца реват като агитка и насърчават. Появява се момиче, което също нанахъсва двамата в схватката. Има подмятания, псувни. Има и втори "оператор" с джиесем.



Накрая по-слабичкото изпадна в истерия, след като и друго момче се включи в насилието, като му хвана краката и дружно го притиснаха, за малко да го задушат.

Клипът свършва в момент, когато се поява учителка и затваря вратата на класната стая.

Не знам за такъв инцидент в училището ни, но лично ще се запозная със записа и ще поискам проверка от директорката на училището, коментира пред пловдивската медия кметът на Войводиново Анастас Димитров. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай