Асен Василев се закани: Ако правителството бъде гласувано, още утре изтегляме...

До две седмици ще имаме проект на Бюджет 2023 с 3% дефицит, заяви евентуалният бъдещ финансов министър

https://blitz.bg/ikonomika/asen-vasilev-se-zakani-ako-pravitelstvoto-bade-glasuvano-oshte-utre-izteglyame_news957683.html Blitz.bg

"Ако правителството бъде гласувано днес, още утре ще започнем работа с министерствата" - това заяви съпредседателят на "Продължаваме промяната" (ПП) Асен Василев.

"Още утре ще изтеглим текущия вариант на бюджет", закани се той в отговор на въпрос на БГНЕС колко време ще му бъде необходимо за подготовката на нов бюджет.

"Надявам в рамките на десетина дни, до две седмици да можем да имаме вариант на бюджет, който да е с 3% дефицит", допълни евентуалният бъдещ финансов министър от кабинета "Денков-Габриел".

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай