Чудна новина за работниците от "Арсенал" насред карантината ВИДЕО

Военните заводи възобновяват работа, а мерките за безопасност са затегнати

https://blitz.bg/ikonomika/chudna-novina-za-rabotnicite-ot-arsenal-nasred-karantinata-video_news736217.html Blitz.bg

Двата военни завода на "Арсенал" в Казанлък и в Мъглиж, възстановяват работа след двуседмичната карантина, наложена от ръководството с цел опазване здравето на хората.

Предприятието отваря врати при строги защитни мерки. Термокамери на порталите  ще измерват температурата на влизащите в завода работници. За всеки служител са осигурени предпазна памучна маска, предпазно облекло и дезинфектант.

Подсигурен е допълнителен медицински персонал, както и изолационни стаи на изходите на "Арсенал".

БЛИЦ припомня, че миналата седмицата от "оръжейницата"  обявиха, че заради кризата със заразата, спада на поръчките и ситуацията на финансовите пазари са принудени да съкратят 2000 работници - пенсионери и нискоквалифициран персонал.

Източник: Канал 3
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай