Бившият подуправител на БНБ Калин Христов вече е част от екипа на една от най-големите банки у нас (ДСК). Това става ясно от регистъра на БНБ.
Вписването му е от 30 юли.
Христов отговаряше за управление „Емисионно“ в Централната банка и има опит като служебен министър на финансите в кабинета на Марин Райков.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.