20-годишен в „Пирогов” след побой в двор на училище

https://blitz.bg/intsidenti/20-godishen-v-pirogov-sled-poboy-v-dvor-na-uchilishte_news49073.html Blitz.bg

20-годишният Г.К., който е пострадал при побой в двора на 79 СОУ в ж.к. „Люлин”, е приет снощи в „Пирогов”, съобщиха от болницата.

 Младият мъж е със сътресение на мозъка, три рани на лицето и рана на лявото рамо. Пострадалият е настанен в Клиниката по неврохирургия, без опасност за живота. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай