5-годишен мъж от тополовградското село Устрем се е самоубил вчера сутринта в дома си, съобщиха за БЛИЦ от Областното управление на полицията в Хасково.
35-годишният мъж живеел в дома на съпругата си и според съседи двамата са имали неприятности. Във фаталния ден самоубиецът измъкнал ключовете за касата на тъста си и взел от нея законният му пистолет “Макаров”.
С един куршум в слепоочието си мъжът сложил край на живота си.
Трупът е откаран в Съдебна медицина за аутопсия, по случая се води разследване.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.