35-годишен мъж от село Устрем се е самоубил в дома си

https://blitz.bg/intsidenti/35-godishen-mazh-ot-selo-ustrem-se-e-samoubil-v-doma-si_news58043.html Blitz.bg

5-годишен мъж от тополовградското село Устрем се е самоубил вчера сутринта в дома си, съобщиха за БЛИЦ от Областното управление на полицията в Хасково.

35-годишният мъж живеел в дома на съпругата си и според съседи двамата са имали неприятности. Във фаталния ден самоубиецът измъкнал ключовете за касата на тъста си и взел от нея законният му пистолет “Макаров”.

С един куршум в слепоочието си мъжът сложил край на живота си.

Трупът е откаран в Съдебна медицина за аутопсия, по случая се води разследване.

Тодорка Николова, БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай