Баба се обеси, отчаяна от живота

https://blitz.bg/intsidenti/baba-se-obesi-otchayana-ot-zhivota_news48521.html Blitz.bg

Възрастна жена сложи край на живота си, като се обеси в дома си. 85-годишната жена висяла на примка, която тя майсторски изработила, а полицаите не открили следи от намеса на друго лице.

Вчера. около 13:00 часа в дома й в шуменското село Дибич е намерена самообесена 85-годишна жена. При извършения първоначален оглед данни за насилствена смърт не са установени. Назначена е аутопсия, която има за цел да даде окончателен отговор дали има някаква външна намеса. Разследват се и мотивите за евентуалното самоубийство./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай