Катастрофа на надлеза на "Карловско шосе" е станала снощи около 3:00ч. в Пловдив, сигнализира очевидец, цитиран от TrafficNews.bg. Автомобил Мерцедес е самокатострофирал в мантинелата.
След удара еърбезите на автомобила са се отворили. Колата е била оставена от шофьора и той е избягал.
Не е ясно дали е бил сам или е имал спътник.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.