Двама, обгорели от ток са приети в “Пирогов”

https://blitz.bg/intsidenti/dvama-obgoreli-ot-tok-sa-prieti-v-pirogov_news58048.html Blitz.bg

В Клиниката по изгаряния на “Пирогов” от Ихтиман е транспортиран 27-годишният М.М. Той е обгорял от ток в трафопост, по време на работа, съобщиха от спешната клиника.

Мъжът е с поражение по двете ръце, гърдите, гърба и лявото ходило. Има опасност за живота му.

В 22.10 часа от Младост 1, в София е докаран 58-годишният А.Ш от Пазарджик. В трафопост в комплекса, той е получил изгаряния от 1,5% по двете длани на ръцете. Няма опасност за живота му. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай