Двама в реанимация, нападнати от стършели

Според лекарите това лято се бележи бум на ухапванията от жилещи насекоми

https://blitz.bg/intsidenti/dvama-v-reanimaciya-napadnati-ot-starsheli_news215530.html Blitz.bg

Двама мъже единият от село Церово, другият от Благоевград бяха докарани в реанимация на МБАЛ Благоевград след яростно нападение на стършели днес около 17 часа.

Първият пострадал е бил нападнат едновременно от три стършела и състоянието му е тревожно, другият е нападнат на ул.  "Полковник Дрангов" в областния център, съобщава Struma.com.

Според лекарите това лято се бележи бум на ухапванията от жилещи насекоми. Оси и пчели има навсякъде. Голяма част от ухапванията дават алергични реакции, затова са опасни предупреждават лекарите.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай