Млад пловдивчанин скочи от шестия етаж на болница. Това се случило късно вечерта в четвъртък в УМБАЛ "Св. Георги", предаде Марица.
Младежът е на възраст около 20-25 години. Оцелял е след падането, но е изпотрошен и със сериозни травми, а лекарите от лечебното заведение се борят, за да го спасят.
Не е ясна причината за решението на младия пловдивчанин, нито дали е бил пациент на болницата, или негов близък е настанен там.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.