Изгоря бар в Разлог

Заведението е бил празно

https://blitz.bg/intsidenti/izgorya-bar-v-razlog_news391100.html Blitz.bg

Заведение лумна в пламъци в Разлог в петък през нощта, часове след затварянето му. Сигнал за огнения инцидент е подаден в 03:15 часа на телефон 112. На мястото на пожара е пристигнал екип огнеборци на РС ПБЗН - Разлог.

Пожарникарите са потушили огъня. Унищожени са 8 квадратни метра от бара на заведението и тонколона. Стойността на нанесените щети и причината за пожара са в процес на установяване. По време на инцидента в заведението не е имало хора. За случая е уведомена Районна прокуратура - Разлог.

Версиите са умишлен палеж или техническа неизправност. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай