Извънредно: Магистрат се самоуби в София

Работил е в Софийски районен съд

https://blitz.bg/intsidenti/izvanredno-magistrat-se-samoubi-v-sofiya_news393815.html Blitz.bg

Съдия от Софийски районен съд се е самоубил, съобщава "Стандарт". 39-годишният мъж се самоубил, скачайки от петия етаж в кв. „Връбница” 1. Инцидентът е станал около 4 часа сутринта, потвърдиха за БЛИЦ от СДВР.

На място е пристигнал екип на полицията и Бърза помощ, като медиците само са констатирали смъртта./БЛИЦ  

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай