Кола излетя в Места, изчезна човек

Жена и дете са ранени след тежкия инцидент

https://blitz.bg/intsidenti/kola-izletya-v-mesta-izchezna-chovek_news404713.html Blitz.bg

Кола падна в река Места в района на село Кремен, община Банско. Инцидентът е станал около 3 часа тази нощ. Жена и дете са ранени. Те са закарани в болницата в Разлог, съобщава Струма.бг.

Един човек се издирва. Той е бил в автомобилa, но след преобръщането най-вероятно е изпаднал от него. Причините за инцидента се изясняват.

Час и половина след полунощ е подаден сигнал, че жена и дете, тръгнали към 20 часа снощи с лек автомобил от Гоце Делчев за Благоевград, не са пристигнали и не си вдигат и мобилните телефони, предава подробности кореспондентът на БГНЕС в региона.

След като предположили, че лекият автомобил е катастрофирал, полицията започва издирване. Колата е открита излетяла от пътя по стръмен скат към река Места в района на разклона за с. Кремен.

43-годишната водачка на автомобила Любка Т. от Благоевград е с контузна рана на главата, а 14-годишният И.П. е с комоцио. И двамата са настанени в болницата в Разлог, няма опасност за живота им.



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай