Кола се заби в къща и уби човек

https://blitz.bg/intsidenti/kola-se-zabi-v-kashta-i-ubi-chovek_news17055.html Blitz.bg

Кола се удари в къща в смолянския квартал Устово и уби един от обитателите на дома, съобщиха от полицията в града.

Москвич, управляван от 77-годишния Кирил П. излязъл от пътното платно и се врязал в къщата. Според първоначална информация на шофьора му прилошало, при което загубил контрол върху возилото.

При удара е убит на място 68-годишният собственик на къщата Никола. Мъжът излязъл заедно с дъщеря си пред дома, когато върху тях връхлетяла колата. Дъщерята е контузена и е настанена в болница. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай