Докато в Южна България продължават да се броят с тежките последици от пожарите, град Монтана беше връхлетян тази вечер от буря, придружена с градушка.
Бурята причини щети, има много паднали клони и дървета, особено в парковете. Някои от дърветата са паднали върху паркираните наблизо леки коли.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.