МВР с нови данни за огнения кошмар на "Тракия"

Няма пострадали хора

https://blitz.bg/intsidenti/mvr-s-novi-danni-za-ogneniya-koshmar-na-trakiya_news675954.html Blitz.bg
На телефон 112 е получен сигнал за самозапалил се лек автомобил "Опел" в района на 81-и километър на АМ "Тракия" в платното по посока за София. На мястото незабавно са насочени автомобили на РСПБЗН-Пазарджик и сектор "Пътна полиция", съобщиха от полицията.
 
Няма пострадали хора, екип от огнеборци вече е изгасил автомобила.
 
Движението се осъществява в аварийната лента и се регулира от патрул на "Пътна полиция" до преместването на автомобила от лентата за движение. Водачите са шофират с повишено внимание и с ниска скорост във въпросния участък!
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай