Пиян размаха пистолет в автобус

https://blitz.bg/intsidenti/piyan-razmaha-pistolet-v-avtobus_news57378.html Blitz.bg

Пиян мъж размаха пистолет в автобус, пътуващ от Пловдив за Слънчев бряг и стресна пътниците около 18 часа в сряда, когато превозното средство потеглило от автогарата в Сливен.

За щастие сред пътниците имало и двама професионални каскадьори - братята Михаил и Галин Савови.

Братята обезоръжили въоръжения пътник.

Автобусът, в който пътувал пияният нападател, е на варненска фирма.

Той е тръгнал от Пловдив в 15,30 часа.

Въоръженият мъж се качил в Стара Загора.

Пътниците в автобуса били изплашени, но нито един от тях не е имал нужда от лекар.

Полицията е задържала агресора. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай