Полицай се помля с колата на изхода на Монтана

https://blitz.bg/katastrofi/policay-se-pomlya-s-kolata-na-izhoda-na-montana_news651154.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> 45-годишен служител на реда е пострадал при пътен инцидент, станал в събота следобед на изхода на Монтана в посока Лом, съобщиха от полицията.

Полицаят Д.Л. се е сблъскал с друга кола, шофирана от 31-годишния П.С. от Вълчедръм.

Униформеният е със счупена ключица, настанен е в болница без опасност за живота.  Другият шофьор не е пострадал при инцидента. И двете коли са потрошени.

На двамата водачи са направени алкохолни проби и те са отрицателни.

Случаят се разследва.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай