Приеха в Пирогов прекалила с лекарства жена

https://blitz.bg/intsidenti/prieha-v-pirogov-prekalila-s-lekarstva-zhena_news55596.html Blitz.bg

24-годишна жена, приела прекомерна доза лекарства и опиати, е припаднала в заведение край Сточна гара в София, след което се наложили екипите на Бърза помощ да се намесят незабавно.

В токсикологията на УМБАЛСМ „Пирогов” е приета 24-годишната Н.М, съобщиха от пресцентъра на болницата. Тя е била намерена в безпомощно състояние до заведение в района на Сточна гара. Прекалила е с лекарства и опиати.

Преди това пък около 3.20 часа тази нощ помощ е потърсила и В.П. от жк „Белите брези”. Жената е с контузии по десния крак, главата и седалището. Била е бита от непознат на ъгъла на ул. „Дойран” и бул. „Гоце Делчев”. След преглед е освободена за домашно лечение. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай