Работник обгоря в "Кремиковци"

https://blitz.bg/intsidenti/rabotnik-obgorya-v-kremikovci_news46990.html Blitz.bg

Работник от "Кремиковци" е откаран с 21 изгаряния в Института за спешна медицинска помощ "Пирогов", съобщиха от здравното заведение.

56-годишният Ч.К. е докаран в Пирогов в 03:15 ч. тази нощ. Той е с 21% изгаряния по лицето, шията и горните крайници. Настанен е на лечение в реанимацията на Клиниката по изгаряния, съобщават от Пирогов. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай