Водач на снегопочистваща машина почина на път за болницата, след като бе ударен от товарен влак на ул. „Летоструй” в столицата. Инцидентът е станал около 5 часа тази сутрин, съобщиха от МВР.
Пострадали са двамата машинисти на влака. Те са откарани във Военна болница и в „Пирогов”.
По първоначална информация шофьорът на снегорина се е опитал да пресече ж.п. прелеза в кв. "Левски" при спуснати бариери.
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.