Три коли изгоряха тази нощ в столичния квартал „Люлин“. Инцидентът е станал пред блок 638 в жилищния квартал, като очевидци твърдят, че е имало експлозия.
На място е пристигнала пожарна.
Както БЛИЦ съобщи, инцидентът е станал пред блок 638 в жилищния квартал.
„Автомобил експлодира в Люлин 6“, пише авторът на кадрите.
От горящата кола се издигнал гъст облак от пушек, който се забелязвал и усещал на голямо разстояние в квартала.
„Аромата след това беше много приятен, поне при нас на горните етажи“, пише местен жител.

„Брутално беше“, потвърждава и съседка.

(Снимка: Фейсбук/Ралица Накова)
Коментиращите в мрежата се притесняват от липсата на информация по случая.
Припомняме, че тази нощ автомобил изгоря и в столичния квартал "Дианабад". Огънят е бил потушен от пристигналите на мястото пожарникари.