"!!!!!!Стената на 8-ми бл. Студентски град падна!!!!!!!!" - това съобщава с клипче във vbox ранобуден очевидец на случката.
Сигурно много са бързали строителите, санирали злополучния блок. Добре, че не е имало хора, когато стената е падала.
Картинката може да се види тук
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.