ТИР нацели "Форд Мондео" и уби на място 32-годишния му шофьор З.М. от Плевен. Смъртоносната каскада се разигра в пътната отсечка между село Златна Панега и Ябланица вчера около 18,52 ч, съобщи днес Габриела Тодорова, регионален говорител на ОД на МВР-Ловеч.
Секунди преди катастрофата лекият автомобил опитал да завие на ляво. В мига на маневрата той бил връхлетян от движещия се зад него влекач. Във форда жертви на удара станали още 37-годишният Ц.М. от плевенското с. Садовец и неговият 52-годишен съселянин М.М. Двамата са настанени в тетевенската болница в момента. От тях първият е с черепно-мозъчна травма, а вторият - с гръдни наранявания и с опасност за живота. /Гергана Димитрова, БЛИЦ.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.