Забременяла ин витро бере душа в “Пирогов”

https://blitz.bg/intsidenti/zabremenyala-in-vitro-bere-dusha-v-pirogov_news28205.html Blitz.bg

Днес към 16 часа с реанимобил на “Бърза помощ” в “Пирогов” е докарана 23-годишната М.Б. в крайно тежко състояние, съобщиха от болницата.

Преди три месеца младата жена е забременяла при ин-витро манипулация. Снощи обаче е почувствала болки, взела е аналгин. На сутринта се почувствала още по-зле и е потърсила помощ в частната клиника “Малинов”. Направила и колапс, но благодарение на своевременната и професионална намеса на лекарите това състояние е било овладяно и кръвотечението е било спряно.
Към момента М.Б. се намира в реанимацията на “Пирогов”. По думите на доц. Д-р Стоян Миланов, има опасност от мозъчна увреда, пациентката е в кома и с пряка опасност за живота. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай