Е.Ц. на 37 г., която е паднала от 4-я етаж на блок в жк "Дружба" е приета в Централна реанимация на "Пирогов", с опасност за живота, съобщиха от спешната клиника.
Жената е в травматичен шок, със счупен таз, и счупвания на лявата подбедрица. По първоначални данни има и психическо заболяване. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.