Жена почина при катастрофа край Твърдица

https://blitz.bg/intsidenti/zhena-pochina-pri-katastrofa-kray-tvardica_news28458.html Blitz.bg

45-годишна жена загина при катастрофа край Твърдица тази нощ. Около 00.10ч. на 24.12.2008 г. на пътя гр.Н. Загора - с.Баня - гр.Твърдица /на около 1км. от гр.Твърдица/, водачът на л.а. “Фиат Пунто”, 45-годишната В.Д. от гр.Твърдица, е загубила контрол над автомобила, напуснала е пътното платно и се е преобърнала край пътя, вдясно по посока на движението си.

Вследствие на катастрофата тя е починала на място, а возещият се до нея Й.И. /50/ също от гр.Твърдица е получил фрактура на шиен прешлен и комоцио и е откаран за лечение в МБАЛ - Сливен без опасност за живота. Причините за настъпилото пътно-транспортно произшествие са в процес на изясняване. Образувано е досъдебно производство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай