Жертви на побои са на лечение в пироговската неврохирургия

https://blitz.bg/intsidenti/zhertvi-na-poboi-sa-na-lechenie-v-pirogovskata-nevrohirurgiya_news58716.html Blitz.bg

В неделя вечерта в Клиниката по неврохирургия на “Пирогов” са приети трима мъже, пострадали при побои.

Д.Д. на 42 г. е със счупен нос и му предстои операция. Бил е нападнат на ул. „Цар Симеон”.

Пл. Ст. на 51 г. е със сътресение на мозъка. Пострадал е в градинката срещу „Пирогов”.

От Ботевград със сътресение на мозъка е транспортиран 24-годишният М.Н./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай