ГЕРБ-СДС открива кампанията си в София

Събитието ще се проведе на 13 юни (неделя) от 11.00 часа пред вход А6 на НДК

https://blitz.bg/novini-3/gerb-sds-otkriva-kampaniyata-si-v-sofiya_news822936.html Blitz.bg

Коалиция ГЕРБ-СДС в София ще открие предизборната си кампания за парламентарните избори.

Събитието ще се проведе на 13 юни (неделя) от 11.00 часа пред вход А6 на НДК. На него ще присъстват кандидати за народни представители, общински съветници, кметове на райони, членове и симпатизанти на ГЕРБ.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай