По думите му трябва да се направи по-цялостна ретроспекция. „Моделът, който тя въведе, имаше своя успех, но после нещо се случи 2020 г. След като през 2017 г. имаш 1 милион гласа и 2021 г. имаш най-големия спад и то в опозиция, явно повече не може да се работи така и има нужда от промяна.“, допълни той.
„Докато хората се бунтуваха на площадите, нашият фокус беше вперен вътре в нас и очевидно, че изпуснахме важни тенденции и процеси в обществото", каза Паргов. Според него електорални маси са се отцепили тогава.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.