12-годишно момче пребито и ограбено на автобусна спирка

https://blitz.bg/kriminalni/12-godishno-momche-prebito-i-ograbeno-na-avtobusna-spirka_news70674.html Blitz.bg

12-годишно момче е било пребито и ограбено от непознат мъж на автобусна спирка в района на метро станция "Обеля", съобщава пресцентърът на МВР.

По случая полицията е задължала за 72-часа 40-годишният Б.К., известен на органите на реда.

Задържан e 20-годишният Н.А. от Враца, пребиваващ в столицата без адресна регистрация, нападнал 54-годишна жена на ул. „Войводина могила". Той насила отнел чантата й с мобилен телефон и документи. Криминалистите успели да влязат в дирите му и да го задържат.

Повдигнато му е обвинение по чл.198 от Наказателния кодекс и му е наложена мярка за неотклонение "парична гаранция" в размер на 500 лева.
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай