13-годишен краде касетофони от коли

https://blitz.bg/kriminalni/13-godishen-krade-kasetofoni-ot-koli_news48866.html Blitz.bg

Във Второ РУ е задържан 13-годишно момче, избягало от социално педагогическия интернат в с.Лик, което се занимавало с кражба ма касетофони от леки коли.

Момчето в съучастие с още две момчета от интерната извършили шест кражби на  авто – СД-та, като разбили три коли в ж.к. “Надежда" и три в района на Първо РУ. Хлапаците чакали да дойде нощта, след което издбвали коли, които са били паркирани на затъмнени места. С твърд предмет чупели стъклото, след което измъквали касетофоните. Децата били заловени след подаден сигнал и бързо изпратена патрулна кола. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай