Полиция е отцепила от около час автогарата в Димитровград. Сигнал за поставена бомба по телефона вдигна на крак органите на реда, които веднага започна претърсване на доста голяма територия.
Автогарата се намира на няколко крачки от жп-линия, от другата страна е прочутият димитровградски битак - точно покрай голямата спортна зала на града. Всичките тези обекти трябва да се проверят за взривно устройство, казаха за БЛИЦ от областното управление на полицията.
В момента районът се претърсва. Специалистите предполагат, че става въпрос за фалшив сигнал, но са длъжни да извършат проверката. След като тя приключи ще бъдат съобщени подробности за медиите.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.