Двама са източили 180 литра гориво от паркиран на булевард „Русе” в Плевен товарен „Волво”, съобщиха от полицията. Акцията станала вчера по обед.
Единият майстор е 25-годишен от село Айдемир, Силистренско, другият 21-годишен от Плевен. Нанесените щети от кражбата им са около 300 лева.
По разкриване на престъплението работиха служители от Първо управление на МВР – Плевен. Полицейска проверка установила, че извършителите са регистрирани за кражби, но не са осъждани. Образувано е досъдебно производство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.