Хванаха трима с фалшиви евро в селски нармаг

https://blitz.bg/kriminalni/hvanaha-trima-s-falshivi-evro-v-selski-narmag_news71182.html Blitz.bg

Разградската дирекция на полицията образува бързо производство срещу трима клиенти на селския магазин в с. Цар Калоян, които вчера около 17 часа пробвали да се разплатят с магазинерката с фалшива банкнота от 50 евро.

Измамата била установена бързо и тримата -  49-годишният Р.Н., 28-годишният му син К.Н. и 41-годишният техен близък К.К., били задържани за 24 часа.
 
Случаят не е първи в областта. Два дни по-рано неизвестен мъж успял с фалшиви 50 лева  да зареди автомобила си на бензиностанцията "Диватон". В късния час - около 21 ч., опитът му бил успешен, уточняват от полицията.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай