Майката на отвлечената Лара Банева – Моника Добринова, се оплаква, че на телефон 112 се получават много фалшиви обаждания за дъщеря й. До момента тя няма никаква информация за Лара. Никой досега не се е свързал с нея.
Обаждат се само пияни, и луди, коментира Моника Добринова, пише “Труд”.
Както БЛИЦ по-рано днес съобщи, на телефон 112 в събота е било получено поредното фалшиво обаждане с искане за откуп. Към 21.50 часа мъж се обадил на спешния телефон от центъра на Сливен и е поискал 2 милиона евро откуп. Операторката му обяснила, че ще прехвърли обаждането му в полицията и мъжът затворил.
Назначени са експертизи по случая, но резултатите все още не са ясни. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.