Наглеци свиха цигари за 2 бона за минута и половина

От СОТ обяснили, че са си свършили работата, защото дошли на четвъртата минута

https://blitz.bg/kriminalni/nagleci-sviha-cigari-za-2-bona-za-minuta-i-polovina_news400470.html Blitz.bg

Двама нагли апаши претарашиха магазин за алкохол и цигари в центъра на Пловдив. Чевръстите крадци успели да си свършат "работата" за минута и половина, разказа по телефона пред Нова телевизия собственикът на търговския обект Ангел Маргаритов.

По думите на обрания мъж апашите разбили магазина и задигнали цигари за 2000 лева. Всичко това станало само за минута и половина. Магазинът бил вързан за СОТ и охранителите от фирмата пристигнали според договора - до четвъртата минута. Затова обяснили, че не носят отговорност за кражбата.



Ангел Маргаритов се надява, че с помощта на наблюдателни зрители апашите ще бъдат разпознати и заловени. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай