Двама души са нападнали охраната и са обрали обществения трезор на улица „Княз Борис І” №109 в София, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Нападателите са били облечени в полицейски униформи. Засега не е известно какво липсва от съдържанието на касетите в трезора. Те пребили пазачите и ги завързали с белезници. На мястото на обира има екипи на полицията и „Бърза помощ”. На двамата пазачи – на 56 г. и на 22 г., е оказана медицинска помощ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.