Отмъкнаха 400 лв. от квартален кмет

https://blitz.bg/kriminalni/otmaknaha-400-lv-ot-kvartalen-kmet_news44648.html Blitz.bg

Нагли апаши отмъкнаха 400 лева при взломна кражба в кметството в първомайския квартал Дебър. Те щурмували стаята на кмета и си тръгнали с пачката, съобщават от МВР.

В сградата е било проникнато след разбиване на няколко врати – на счетоводството, на касата на кооперацията, на председателя на кооперацията и на кабинета на кмета. От стаята на кмета е бил изкъртен и разбит метален шкаф, от който липсват 400 лева, законно притежаван пистолет “Макаров” и боеприпаси за него. / БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай