Отмъкнаха монети от параклис, спипват наглеца

https://blitz.bg/kriminalni/otmaknaha-moneti-ot-paraklis-spipvat-nagleca_news20464.html Blitz.bg

Полицаи от Гоце Делчев разобличиха за часове извършител на кражба от параклис. Наглият крадец измъкнал 30 лева на монети, които били оставени като дарения от посетителите.

Вчера към 17 часа в  РУМВР в града е получен сигнал, че от параклис ”Св. Марина“ в района на рибарниците е извършена  кражба. Неизвестен извършител проникнал в параклиса и откраднал 30 лв. на монети. При предприетите незабавно оперативно-издирвателни действия полицаите установили извършителя. В РУМВР е доведен Д.К. (42 г.) от с. Баничан. На  извършителя са снети писмени обяснения по случая, съобщават от полицията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай