Полицаи от Гоце Делчев разобличиха за часове извършител на кражба от параклис. Наглият крадец измъкнал 30 лева на монети, които били оставени като дарения от посетителите.
Вчера към 17 часа в РУМВР в града е получен сигнал, че от параклис ”Св. Марина“ в района на рибарниците е извършена кражба. Неизвестен извършител проникнал в параклиса и откраднал 30 лв. на монети. При предприетите незабавно оперативно-издирвателни действия полицаите установили извършителя. В РУМВР е доведен Д.К. (42 г.) от с. Баничан. На извършителя са снети писмени обяснения по случая, съобщават от полицията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.