Петима дилъри на канабис спипани в Несебър и Бургас

https://blitz.bg/kriminalni/petima-dilari-na-kanabis-spipani-v-nesebar-i-burgas_news58064.html Blitz.bg

Полицаи от Несебър и Бургас задържаха петима дилъри на канабис. При обиска у тях са намерени 37 полиетиленови пликчета, съдържащи канабис, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Установена е съмоличността на извършителите - Д.М./25 г./ от Слънчев бряг, Д.К. /28 г./ от Свети влас, В.С./24 г./и Н.Р./24 г./ и И.Н./23 г./ от Бургас, известни на полицията.

Вчера около 15 часа по сигнал служители от РУ- Несебър извършили проверка на апартамент в частен хотелски комплекс в Слънчев бряг. Там полицаите в импровизирано помещение, снабдено с вентилационна система и кварцова светлина, открили и иззели пет саксии със зелена тревиста маса, реагирала на канабис.

В две от нощните шкафчета в апартамента били открити още 31 полиетиленови пликчета със суха зелена тревиста маса, електронна везна и пакетчета с хартия за направа на цигари.

Малко по-късно около 8.30 часа полицаи от Пето РУ спрели за проверка в комплекс “Лазур” лек автомобил “Фолксваген Голф”, управляван от  от Бургас.  При извършената проверка полицаите отрили кутийка с шест полиетиленови пликчета и кожено портмоне, съдържащо канабис.

Петимата  са задържани с полицейска мярка за 24 часа, работата по случая продължава.

/БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай