Престрелка на "Цариградско шосе"! Джип е надупчен с няколко куршума

Полицията е пристигнала на място, засега не се съобщава за пострадали

https://blitz.bg/kriminalni/prestrelka-na-quotcarigradsko-shosequot-dzhip-e-nadupchen-s-nyakolko-kurshuma_news400881.html Blitz.bg

Престрелка е имало край бензиностанция на "Цариградско шосе" в София, съобщава Нова телевизия. Няма убити или пострадали. Джип е надупчен с няколко куршума.

Полицията е пристигнала на място. /БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай