Сгащиха 17-годишен с канабис

https://blitz.bg/kriminalni/sgashtiha-17-godishen-s-kanabis_news46510.html Blitz.bg

За притежаване на наркотици плевенската полиция e задържала 17-годишен младеж.

Вчера в 17.30 часа до жилищен блок в комплекс “Дружба” е спрян за проверка непълнолетният младеж. Непосредствено до него на пътното платно е намерено полиетиленово пликче с размери 5 Х 7 см, съдържащо суха тревиста маса. Наркотест е установил, че дрогата е канабис. При последвалия обиск в дома на 17-годишния плевенчанин са намерени още пет полиетиленови пликчета с канабис. Полицейска проверка изяснила, че младежът е криминално непроявен и неосъждан. Задържан е за 24 часа. Канабисът е иззет за лабораторни изследвания. Материалите по случая са докладвани в прокуратурата./ Георги Стоянов, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай